Smyčcové duo nejen pro váš svatební obřad, ale i soukromé či firemní akce, rauty a jiné slavnostní příležitosti.

Reference a ohlasy

Dobrý den,

rádi bychom Vám s manželem ještě jednou poděkovali za vaše sobotní vystoupení na naší svatbě. Hudba byla od samého počátku překrásná a navodila úžasnou atmosféru už při shromáždění hostů na Kocandě. Všichni o vás později na hostině mluvili a chválili vás. 


Duocelli jsme si domluvili na hraní při svatebním obřadu a bylo to skvělé rozhodnutí. Celou událost povýšili na úplně jinou úroveň. Dokázali zahrát vše, co jsme si namysleli, navíc perfektně. Když jsem při čekání na obřad zaslechla první tóny, naprosto mě to dostalo a popotahovat už jsem nepřestala :-) vydrželi bychom poslouchat hodiny.

Jste naprostí profesionálové a navíc milí lidé a my vám z celého srdce děkujeme! <3

Kateřina Zelená, duben 2018 (Facebook)


Vážení umělci, Duocellisté, paní a pane Jelínkovi,

rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za krásnou a jedinečnou atmosféru, kterou jste pro nás vytvořili. Vašeho výkonu si nesmírně vážíme a nyní můžeme s jistotou říct, že naše významné okamžiky se díky Vám staly nezapomenutelné, stejně jako pro řadu svatebních hostů. Přijměte proto prosím výraz naší hluboké úcty k Vašemu umu a tisíceré díky. Těžko se slovy popisuje zážitek, který jsme díky Vám mohli společně prožít. Mějte, prosím, krásné dny, poklidné a příjemné vánoční svátky a přejeme Vám mnoho úspěchu v osobním i profesním


Děkujeme za krásnou hudbu k obřadu. Nejen my, ale i všichni ostatní hosté pochvalovali, jakou úžasnou atmosféru Vaše hudba vytvořila.

Jste skvělí


Dobrý den, vážený pane Jakubíčku, vážená paní Jelínková,

ráda bych Vám ještě jednou velmi poděkovala za překrásný hudební doprovod k našemu svatebnímu obřadu v sobotu 22.7.2017 v Maximus Resortu. Moc jsme si náš den užili, a to i díky Vám.

Vaši hudbu jsme vnímali naplno, jak nádherně zapadá do celkové atmosféry a nálady, opravdu varhany společně se smyčcovým duem byl neuvěřitelně silný a emotivní hudební zážitek.


Dobrý den,

vřelé díky za skvělou hudbu na svatbě, byli jste úžasní a moc se nám to líbilo. Jak je člověk zahlcen důstojností situace, moc nestíhá vnímat i hudbu, ale zaznamenal jsem Pod dubem, Jestli to nebude láska, Stand by me, Mohican, Pachelbel (spustilo slzy tchýni :-)), Enyu... Krásné a úžasně dokreslující celou atmosféru, líbili jste se úplně všem hostům.

Takže moc děkujeme a rádi Vás doporučíme dál.


Dobrý den,

chtěla bych vám moc a moc poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili na naší svatbě ve Vinařství u Kapličky. Všem jste se moc libili, všichni z vas byli nadšeni. Byl to nezapomenutelny zážitek. Jen me jako nevěstu mrzí, že jsem se s vami nesetkala. Treba příště :)

S pranim hezkého dne

Novomanželé Zlámalovi


Děkujeme moc za hudební doprovod - byl to krásný zážitek.

Přeji Vám hodně úspěchů na dalších akcích.

S pozdravem,

V. Trtek


Dobrý den!

Chtěli bychom vám poděkovat za úžasnou atmosféru na naší svatbě (16. 9. 2016), kterou jste svou hudbou vytvořili 🙂 Hudba se líbila nejen nám, ale snad všem, slyšeli jsme jen chválu 🙂 Výborně dokreslila celý obřad a pro nás to byl nezapomenutelný zážitek! Zpracování Game of Thrones bylo dokonalé, z toho byli manžel a naši kamarádi asi nejvíc unešení 😀

Děkujeme a budeme vás doporučovat dál 🙂

S pozdravem, 

Zuzana Berková